> PRACA > Gdańsk

Specjalista ds. Transportu w Gdańsk, Pomorskie sprżedam

Główne zadania: Planowanie grafików dostaw Analiza i optymalizacja procesów łańcucha logistycznego Bieżąca kontrola KPI, wspomaganie procesów zarządzania i planowania Dobór przewoźników oraz floty do aktualnych zadań transportowych i stały nadzór nad realizowanymi zadaniami Terminowe rozliczanie kosztów - współpraca z Działem Księgowości Dbałość o terminowość dostaw i wysoką jakość świadczonych usług Bieżący kontakt z Klientami Nasze oczekiwania: Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki z obszaru logistyki i transportu Min. roczne doświadczenie zawodowe w obszarze transportu, w tym dobra znajomość zagadnień transportowych Dobra znajomość pakietu Office (w szczególności programu Excel, mile widziany Access) Mile widziana znajomość języka angielskiego Zdolność analitycznego myślenia Zaangażowanie oraz motywacja do pracy Nasza oferta Umowa o pracę Możliwości rozwoju zawodowego Opieka medyczna Karta sportowa i dofinansowanie do sportu i rekreacji oraz wypoczynku urlopowego Międzynarodowa współpraca Przyjazna atmosfera w pracy Owocowe środy Masaże biurowe Ubezpieczenie grupowe Bonus roczny Premie za polecanie przyjaciół Dofinansowanie do posiłków

Detale ogłoszenia: Specjalista ds. Transportu
Sprzedawca: Havi Logistics
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoPomorskie
Miasto:Gdańsk